U petak započinje kulturni dio Dana općine koji se održava ispred Doma kulture Mala Subotica gdje će u petak, 28.06. u 20:30 koncert održati Tamburaški orkestar KUU Zvon i Glazbeni sastav Kavaliri.

U subotu 29.06. na nogometnom igralištu NK Spartak Mala Subotica održavaju se seoske igre i natjecanje u kuhanju gulaša. Za sve sudionike osigurane su prigodne nagrade.

U nedjelju 30.06. u sklopu obilježavanja Dana Općine Mala Subotica održat će se međunarodni folklorni festival “Mostovi folklorne tradicije” u organizaciji KUU “ZVON” župne zajednice Mala Subotica i pod pokroviteljstvom Općine Mala Subotica.
Program započinje u 17:30 sati mimohodom svih sudionika od OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica do Trga u Maloj Subotici gdje će u 18:00 sati započeti program na vanjskoj pozornici.
Ove godine na festivalu će nam se predstaviti slijedeći KUD-ovi / ansambli / folklorne skupine:

1. KUD Belica – Belica
2. KUD Pregrada – Pregrada
3. KUU Voćin – Voćin
4. KUD Sveti Križ Začretje – Sveti Križ Začretje
5. FA Petrinjčica – Petrinja
6. KUU Seljačka sloga – Nedelišće
7. KUD Josip Lovretić – Otok
8. FA Middle School Badea Cirtan – Cirtisoara (Rumunjska)

Svojim dolaskom podržite sve vjerne čuvare folklorne tradicije našeg, ali i ostalih krajeva Hrvatske i inozemstva.