U predblagdansko vrijeme, 13. prosinca članice Udruge žena Štefanec ponovo su okupile svoje sumještane i ponudile im zabavan sadržaj u nedjeljno poslijepodne. U božićnoj priredbi nastupali su članovi Crkvenog zbora iz Štefanca, mali i malo veći plesači pod vodstvom Daliborke Kuhte, glumci iz OŠ Ivanovec, recitatori iz Štefanca, mjesna pjesnikinja Ana Kranjčec, pjevači Ana i Matija Špes, a skeč su izvele članice Udruge žena Vera Mihalic i Ana Štefičar. Štefančanima se, na njihovo zadovoljstvo, pridružio i nositelj srebrne olimpijske medalje Filip Ude kojeg u ovom mjestu sve češće viđaju u društvu njegove šarmantne djevojke Ane Špes. Nakon priredbe, podijeljeno je 80-ak poklona malim Štefančanima (u dobi do 6. razreda), a novac za darove osiguran je iz proračuna Općine Mala Subotica, prenosi List Međimurje.