Predsjednik ogranka Udruge dragovoljaca i veterana domovinskog rata općine Mala Subotica, Josip Halić izvjestio je jučer u Palovcu okupljene o radu ogranka i postignućima za 2008. godinu. Između ostalog, članovi ogranka osvojili su prvo mjesto u malom nogometu na 14. Sportskom natjecanju UDVDR-a, čime su se plasirali na Državno natjecanje i tamo u Baškoj Vodi osvojili odlično 6. mjesto. Prvo mjesto u malom nogometu osvojili su i na Humanitartnom turniru koji tradicionalno organizira Međimurska županija. Rado su se odazvali druženjima i sportskim natjecanjima koje su organizirali mjesni odbor Palovca, Male Subotice, te udruga Sport za sve. Kao i svake godine tako je i ove bilo organizirano hodočašće hrvatskih branitelja u marijansko svetiše Marija Bistrica. članovi su također dali svoj doprinos na koncertu za oboljelog međimurskog branitelja Cobru. Aktivno su sudjelovali još na desetak drugih događaja na kojima su bili vrlo zapaženi. Tridesetak okupljenih članova, pozdravili su dožupan Međimurske županije Mladen Križaić, te načelnik općine Mala Subotica Josip Šegović, poželjeći im sve najbolje u narednom periodu, te održavanje suradnje kakvu su i do sad imali.