Ogranak Udruge dragovoljaca i veterana domovinskog rata općine Mala Subotica na čelu sa predsjednikom Josipom Halićem i dalje niže uspjehe. Nakon osvojenog Humanitarnog malonogometnog turnira Međimurske županije, izniman rezultat postigli su osvojivši prvo mjesto u malom nogometu na sportskom natjecanju dragovoljaca i veterana koje ih vodi na državno natjecanje koje će se ove godine održati u Splitu! Tako naši općinski dečki putuju u listopadu ove godine u Split na nekoliko dana s ciljem osvanja prvog mjesta u državi. Ovaj veliki uspjeh postigli su Darko Lončarić, Ivan Dominić, Branko Juras, Bojan Jančec, Danijel Gregorinčić, Marijan Taradi, Enes Bektešević te Zdravko Lacković. Vođa ove uspješne malonogometne ekipe je Dragutin Mesarić, dok je trener Bojan Požgaj.

UDVDR Mala Subotica

Sportsko natjecanje UDVDR Međimurske županije, ove godine se održalo u Mihovljanu i čakovcu. U nedjelju, 22.06. u čakovcu na rasporedu su bile discipline kuglanje i bočanje, dok se tri dana kasnije u srijedu u Mihovljanu održalo natjecanje u discplinama mali nogomet, šah, povlačenje konopca, streljaštvo – zračna puška, stolni tenis, kroz te natjecanje u električnom pikadu. Na natjecanju je sudjelovalo 20 ogranaka sa preko petstotinjak natjecatelja iz cijelog Međimurja. Ekipa ogranka naše općine, osim u malom nogometu, natjecala se i u svim ostalim disciplinama.