U radnom posjetu općini Mala Subotica u srijedu je boravio Ivica Perhoć. Međimurskog župana i njegove zamjenike Anđelka Horvata i Matiju Posavca s trenutnom situacijom u kojoj je sada općina Mala Subotica upoznao je Vladimir Domjanić, načelnik općine. Tako su župan i njegovi zamjenici na licu mjesta dobili sve informacije o dinamici izgradnje Poduzetničke zone, uređenju problematičnih raskršća u ulici A. Stepinca, o dovršenju Doma kulture, planiranoj izgradnji kanalizacije na području općine, uređenju Romskog naselja Piškorovec, biciklističkoj stazi u Štefancu, prijevozu učenika, sukcesiji s općinom Orehovica, sanaciji smetlišta i mnogim drugim projektima u kojima se, dijelom, računa i na sredstva iz županijskog proračuna. Više pročitajte na portalu eMedjimurje.hr. (foto: VALMON)