Osnovna škola Tomaša Goričanca bila je u četvrtak (26.11.09.) domaćin 4. županijskog susreta mreže škola bez nasilja. Susretu su prisustvovali učenici 1. OŠ čakovec, 2. OŠ čakovec, OŠ Belica, OŠ Gornji Hrašćan, OŠ Kuršanec, OŠ Mala Subotica. OŠ Nedelišće i OŠ Štrigova, a svaku školu je predstavljalo  po 6 učenika. Nakon što je Đurđa Horvat, ravnateljica škole, pozdravila sve okupljene u školskoj sportskoj dvorani, domaći učenici, Filip Cirkvenčuć, Leonarda Habijan i Marija Rojko prezentirali su učesnicima Akcijski plan za provedbu programa mjera edukacije u borbi protiv nasilja u športu, na športskim natjecanjima i izvan njih. Svi učesnici su slučajnim odabirom  podijeljeni u osam ekipa koje su nakon upoznavanja odabrale, nacrtale i  prezentirale simbol svoje ekipe. Za opširnije posjetite sportzasve.hr.