Vatrogasna zajednica Međimurske županije i DVD Savska Ves organizirali su Županijsko natjecanje Sudjelovale su 54 desetine djeca muški, 28 desetina Djeca žene, 42 desetine Mladež muški,16 desetina Mladež žene, što je ukupno 140 desetina djece i mladeži te 1 desetina mladeži muški – gosti iz Letenya što je ukupno 141 desetina, odnosno 1410 natjecatelja. Natjecanje je započelo u 10 sati, a dok je proglašenje pobjednika te podjela redoslijeda bila u 17 i 30 sati. Na podjeli je prisustvovao i župan Međimurske županije  Ivica Perhoč koji je najboljima u pojedinim kategorijama podijelio pehare.Natjecanje je uspješno završeno  pod odličnom organizacijom domaćina DVD-a Savska Ves te uspješno organizacijom VZMŽ-a koja je financirala pehare te sudačku komisiju koja je natjecanje odradilo bez i jedne primjedbe na suđenje.

Značajan uspjeh postigla su i vatrogasna društva s područja Općine Mala Subotica. DVD Palovec je u kategoriji mladeži žene osvojio 2. mjesto, a u kategoriji djeca žene je  DVD Mala Subotica osvojio 2., a DVD Držimurec-Strelec 3. mjesto. U kategoriji djeca muški DVD Mala Subotica je bio 5., DVD Držimurec-Strelec 6., a DVD Sveti Križ 13. U kategoriji mladež muški Sveti Križ je zauzeo 9. mjesto, Mala Subotica 12., a Držimurec-Strelec 18. mjesto. čestitamo vatrogascima i vatrogaskinjama. Detaljan pregled rezultata klikom ovdje. (Foto: M.Z. i M.K.)