Udruga sportske rekreacije "Sport za sve" Mala Subotica i dječji vrtić "Potočnica" Mala Subotica povodom mjeseca rekreacije i tjelesne aktivnosti organiziraju 4. vrtićki višeboj u petak, 9. rujna 2011. godine s početkom u 10 sati u dječjem vrtiću "Potočnica". Igre se održavaju pod pokriviteljstvom Međimurske županije, Općine Mala Subotica i USR "Sport za sve" Mala Subotica.

Također, udruga sportske rekreacije "Sport za sve" Mala Subotica i dječji vrtić "Potočnica" Mala Subotica povodom Hrvatskog olimpijskog dana organiziraju sat dječjeg aerobika u petak, 9. rujna 2011. godine s početkom u 14 sati u dječjem vrtiću "Potočnica". Aerobik se održava pod pokroviteljstvom USR "Sport za sve" Mala Subotica. Veselimo se Vašem dolasu!