Povodom Svjetskog dana pješačenja, USR «Sport za sve» Mala Subotica organizira za članove Udruge i njihove obitelji kao i za sve zainteresirane mještane i rekreativce, pješačenje okolicom Male Subotice. Pješačenje će se održati u nedjelju, 17. listopada 2010. god. s početkom u 14,00 sati. Okupljanje je na odbojkaškom igralištu u ulici Braće Radića, a staza  je duga  oko 7 km i prolazi šumom, livadama i poljem. Pješačenje će trajati oko 2 sata.
Nakon pješačenja, po povratku na odbojkaško igralište, za svu djecu, organizirat će se rekreativno natjecanje u nekoliko zanimljivih disciplina. Tijekom dječjeg natjecanja, za ostale sudionike pješačenja predviđeno je druženje uz boćanje i odbojku na pijesku. Sve sudionike, čekaju vrući pečeni kesteni i okrijepa.

Veselimo se vašem dolasku!
Upravni odbor