Policija redovno obavlja očevid, ali za sad nije riješila ni jedan slučaj
U petak na večer, bez razloga je razbijen prozor na novome kontejneru za smještaj kosilica i ostalih radnih alata. Dovodi se zaključak da provala nije bila smišljena zbog krađe, jer vandali kad su razbili prozor, ušli su unutra te otvorili su nasilno vrata kontejnera ali ništa nisu ukrali. Pijana zabava za nekolicinu tinejdžera koji svojim radnjama oštećuju imovinu škole i financijski su teret njoj samoj. Nedugo prije razbili su ormariće za protupožarnu zaštitu, košarkaške obruče, te već u nekoliko navrata sustavno uništavali vanjsku ogradu. Policija obavi očevid ali ne reagira. Ima svoje metode koje do sad nisu bile nimalo učinkovite. Iako im je domar škole skrenuo pozornost na odbačene pivske boce na kojima jasno piše da su ih kupili isti dan na lokalnoj benzinskoj postaji, njihov odgovor je da oni tako ne rade, imaju metode kako će naći krivce. A dovoljno je bilo otići do benzinske postaje i priupitati tko je u večernjim satima kupio pivo. Odgovor bi dobili u roku odmah, ali… Oni imaju svoje metode. Više slika pogledajte na portalu eMedjimurje.hr.