Po prekrasnom vremenu u nedjelju 20. svibnja 2012. godine na igralištu NK EKO, uz domaćinstvo DVD Sveti Križ, održano je natjecanje VZPO Belica – Mala Subotica –Orehovica za djecu i mladež. Odrađen je dobar trening u cilju što boljih priprema ekipa za županijsko natjecanje koje će se održati u subotu 27. svibnja 2012. godine na igralištu NK Sloga u čakovcu. Osim dobrog treninga bilo je to jedno lijepo i ugodno druženje djece i mladeži, te mnogo brojnih posjetitelja i vatrenih navijača svojih ekipa. 28 ekipa iz VZPO je pokazalo svoje znanje i umijeće, te su ostvareni i odlični rezultati. Pokrovitelj natjecanja, općina Mala Subotica, osigurala je vrijedne pehare koje su ekipe ponijele svojim kućama kao nagrade za uložen trud i ostvarene rezultate. Ostvareni su sljedeći rezultati : U kategoriji djeca muški nastupilo je ukupno 9 ekipa, a 1. mjesto je pripalo ekipi DVD Podbrest, 2. DVD Gardinovec i 3. mjesto DVD Držimurec – Strelec. U kategoriji djeca žene nastupilo je ukupno 6 ekipa, 1. mjesto pripalo je ekipi DVD Mala Subotica I, 2. DVD Gardinovec, 3. mjesto je osvojila ekipa Držimurca – Strelca. U kategoriji mladež muški nastupilo je ukupno 5 ekipa, 1. mjesto osvojila je ekipa DVD Gardinovec, 2. mjesto Mala Subotica, 3. mjesto pripalo je DVD Držimurec – Strelec. U kategoriji mladež žene nastupilo je ukupno 8 ekipa, 1. mjesto osvojila je ekipa DVD Gardinovec, 2. mjesto DVD Držimurec – Strelec, a 3. mjesto pripalo je DVD Mala Subotica.