Nakon što su dana 10.svibnja 2017.godine sudjelovali na 16.Olimpijskom festivalu dječjih vrtića u Čakovcu, 40-ak djece Dječjeg vrtića „Potočnica“ zajedno sa svojim tetama posjetilo je načelnika Vladimira Domjanića“. Djeca su načelniku slikovito predočila sva natjecanja u kojima su sudjelovala,a posebno discipline u kojima su „pale“ i medalje, a i pehar. Tako su se Zara Jevtić i Gabrijel Oršoš ponosno pohvalili osvojenom ZLATNOM medaljom u disciplini Bacanje loptice, Nela Držanić i NoahGregurinčićosvojenom ZLATNOM medaljom u disciplini Skok udalj te Klara Granatir, Nina Šegović, Vana Gal i Lea Palfi osvojenom BRONČANOM medaljom u disciplini Štafeta 4×25 m, na čemu im je načelnik posebno čestitao i dao slatke poklončiće. Ravnateljica Marija Molnaristaknula je daje cijeli Vrtić opet osvojio pehar za ukupnu pobjedu na Olimpijadi i opet će imat čast sljedeće godine,po drugi put,  otvoriti Olimpijadu. Načelnik je čestitao i ravnateljici, tetama i treneru nogometne ekipena trudu i strpljenjute i njih počastio prigodnim slatkišima. Nakon kratkog druženja uz sladoled i razgovor, načelnik je mališanima zaželio razigrano i bezbrižno ljeto.

Galeriju možete pogledati ovdje:

Vrtićki mališani kod načelnika 31.05.2017.