Nakon što su dana 13.svibnja 2015.godine sudjelovali na Olimpijskom festivalu dječjih vrtića 2015. u Čakovcu, 40 djece Dječjeg vrtića „Potočnica“ zajedno sa svojim tetama posjetilo je načelnika Vladimira Domjanića. Većina djece je iz predškolske skupine „Bubamare“, a nekolicina iz srednje skupine „Jagodice“.

Djeca su načelniku slikovito predočila sva natjecanja u kojima su sudjelovala, a djevojčice Lara Berend,  Vida Ciglar, Corina Kovačić i Mila Živčec ponosno su se pohvalile s osvojenim srebrnim medaljama u disciplini Štafeta 4×50 m, na čemu im je načelnik posebno čestitao i dao prigodan poklončić.

Mališani su načelniku otpjevali nekoliko veselih pjesmica i pozvali ga na završnu svečanost u Dom kulture Mala Subotica. Načelnik je djecu počastio sladoledom i slatkišima te im zaželio razigrano i bezbrižno ljeto.

Galerija slika…